סדנת IDT

IDT (indoor training) היא שיטת הנחיה ופיתוח קבוצתי שמטרתה פיתוח כישורים חברתיים והקניית מיומנויות ניהול ומנהיגות למשתתפים באמצעות פעילות אתגרית.
המנחה מזמן לקבוצה אתגרים בסדר קושי עולה. בכל אתגר מטרה קבוצתית מוגדרת היטב ותלות הדדית חזקה. כדי להצליח ולעמוד באתגר נדרשים חברי הקבוצה לגלות יוזמה, לתקשר ביניהם, לקחת אחריות, לתכנן, לחלק תפקידם, לשתף פעולה, להקשיב, לעזור אחד לשני ולסמוך זה על זה.
לאחר ביצוע המשימה מתבצע שלב ההתבוננות ועיבוד החוויה יחד עם המנחה. המשתתפים מנתחים מה היה, מה היה החלק שלהם בהצלחת המשימה/באי הצלחת המשימה ומה הם לומדים מההתנסות על עצמם ועל הקבוצה.
את הסדנה אנחנו בונים לפי מבנה, אופי ומטרות הקבוצה.

צור קשר:
כתבות נוספות

רוצים לקרוא מה עוד כותבים עלינו?

בקרוב בעפולה: מתחם חדרי בריחה לכל המשפחה
יש בישראל מאות מתחמים של חדרי בריחה שהפכו לטרנד, שמשגע את עשרות אלפים חובבי הז׳אנר. עכשיו גם עפולה עולה על המפה, עם מתחם חדרי בריחה חדשים שיוקמו בקרוב, ולראשונה בישראל יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות.
ראיון בתכנית "זרקור - במה לאנשים שעושים הבדל" רדיו 106FM
חדרי בריחה מאתגרים חביבים עליי במיוחד. והפעם ראיינתי בתכנית שלי את הזוג המופלא הזה, עדי וענבר טנאי, שהקימו חדר בריחה מושקע במיוחד ומותאם לאנשים עם מוגבלויות, חדר בריחה כזה שכל אדם יוכל ליהנות ממנו, מעלילה יצירתית במיוחד ומחידות מאתגרות. יש אפילו יותר מדרך אחת לברוח!! על הסיפור שלהם, מדוע בחרו בעשייה מיוחדת כל כך, ועל המסר שלהם לחברה תוכלו לשמוע בראיון המלא.